| DanAndrei a întrebat:

Am achizitionat recent un router wireless Tenda W150D N ADSL 2+ si nu am reusit sa-l configurez. Imi cere sa introduc valorile VCI/VCP dar nu am gasit pentru reteaua RDS. Trebuie sa folosesc un router special pentru broadband sau il pot folosi si pe acesta. Daca da, cum? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Lasa id-ul tau si o sa intru eu in calc tau sa ti'l configurez.(daca nu sunt ocupat)

| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

Contacteaza un specialist

| Cuore_Nica_1991 a răspuns:

Si totusi un raspuns la intrebarea de mai sus se poate va rog?

| Vintila_Andreea_1985 a răspuns:

Te rog frumos daca ai aflat acre sunt acele valori sa mi le spui si mie.

Multumesc