| zickuo a întrebat:

Am internet de la RDS. Si am Fiberlink 1. ( adica 50 mbps - ca e contractu expirat si daca il fac iar imi da 100 mbps).
Vreau sa il fac de 500 Mbps ( 45 lei ). Am sunat la ei, si mi-au spus ca pot face asta din,, Contul meu" ( pe pagina RDS - RCS )
Mi-am facut cont. Totul perfect, m-a identificat exact etc etc... Dar nu imi dau seama de unde pot mari abonamentul din cont. Nu imi apare nicaieri optiunea de a modifica abonamentul...

Please help!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suna din nou la ei.Eu preferam sa fac asta direct la un sediu al lor.Din acelasi motiv pentru care ai pus aceasta intrebare.

| zickuo explică (pentru darrio2007):

Pff, contractul e pe numele lu' tata. Si el nu are timp sa mearga la ei si sa il modifice. De aceea as fi preferat sa il pot mari pe site-u lor.

| darrio2007 a răspuns (pentru zickuo):

Nu am facut asta niciodata online.Asa ca, imi pare rau, dar nu te pot ajuta.Mai asteapta si alte raspunsuri.O zi buna!