| mihainet a întrebat:

Am internet wireless de la romtelecom si de o saptamana, imi face probleme. Adica cateodata imi merge foarte bine cum imi mergea inainte si cateodata imi merge foarte prost(incarca greu). Daca sting modemul si il pornesc imi merge iarasi bine. Mi.ati putea spune o idee ca sa nu mai faca asa? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| sped999 a răspuns:

incearca sa il configurezi cu programul asta
http://www.fileshare.ro/49775614851.4

| 220V a răspuns:

Si eu am click net mobile, tu ai stick-ul bagat direct in pc, fara cablu?

| KiraXander a răspuns:

Daca ai laptop du-te intr-o zona cu wireless si incearca sa navigez p net acolo un timp pana ce se "obisnuieste" si dupa aceea du-te inapoi unde ai mai navigat pana acum; P. funda?