| adelynx a întrebat:

am o intrebare. Cum pot sa caut o retea wireless ? Am un laptop dell inspiron 1545 cu windows 7. Nu imi apar liniutele de semnal din dreapta jos . va rog frumos sa ma ajutati. dau funda cat mai repede.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dai clic dreapta pe icon-ul de internet si apoi pe View Available Wireless Network si o sa-ti apara toate pe care le gaseste. Numai bine!

| Duty_Dutzy_1998 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Unde intri la View Available Wireless Network?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Duty_Dutzy_1998):

Poti intra doar pe retelele neparolate sau pe o retea parolata la care stii parola.