| AndreiFicat a întrebat:

Salut TPU

am o intrebare legata de un site. File list si vreau sa va intreb cum functioneaza cu donatiile de bitcoin pe Revolut vorbesc e ca si wallet dar trebuie sa tin cont si de taxa de Revolut de exemplu daca bag o suma mai mica ca mi-am luat 4 luni VIP cred ca mai am vreo 3 luni cam asa ceva. si va intreb. daca imi bag 2 luni = 6 Euro. nu 4 Luni sau mai mult cat ar trebui sa-mi depun bani in bitcoin? prima data bag adresa de bitcoin de la File list. dupa aia pot plati? doar un exemplu 6 Euro e = cu 29 Lei nu trebuie sa bag 50 Lei si 75 lei sau cam asa ceva ca sa pot plati nu? doar un exemplu asta ar trebui sa fac nu? daca vreau sa platesc cu Revolutul pe file list. sa donez.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Aceasta platforma de care ne-ai zis este cenzurata de TPU, este de inteles de ce, daca ne raportam la activitatea acestui tracker romanesc.
Nu vei gasi aici rezolvare te asigur, i-a legatura acolo pe site cu membrii stafului de acolo, ai de exemplu SysOp, nickname Oana!

| AndreiFicat explică (pentru Simpatic):

Multumesc ca eu am platit cu portofelul wallet si acum vreau sa platesc cu Revolutul ca sa fie mai usor dar nu ma pricep cu taxele pe Revolut era mai usor cu portofelul care il am bitcoin problema e ca Revolutul este Revolut o data ce am bagat mai multi bani ii pot si vinde bitcoin-ul inapoii adica extrag bitcoin in bani. si scanarea codului QR nu merge pe Revolut si de aia vreau sa bag portofelul. dar cred ca daca am instalat aplicatia coin Viewer nu imi modifica portofelul nu cand il bag pe Revolut portofelul de donatie? ca sa fiu sigur. stiu ca este cenzurat imi e putin frica sa ii intreb ca poate primesc warn.

| AndreiFicat explică (pentru Simpatic):

Adica nu merge codul QR pe file list pe Revolut atat pe alte site-uri da. si trebuie sa il bag manual addresa de bitcoin.