| Marycel a întrebat:

Am o mica problemã legatã de Youtube.

Mai pe scurt problema este în felul urmãtor, când mã abonez la cineva pe live îmi apare numele vechi de canal adicã "MaricelInger" în loc de cel actual Maricel Vlogs, unde este problema mai exact? Trebuie sa sterg acel nume vechi de undeva? Vreau detalii, dau fundã.

3 răspunsuri:
| SebyOp a răspuns:

Probabil trebuie să aștepți să se actulizeze complet, altă problemă nu prea ar fi. dacă ți l-ai schimbat din setările contului Youtube nu mai trebuie să ștergi nimic.

| Marycel explică (pentru SebyOp):

L-am schimbat acum 1 an cred si de curand cand mam abonat la cineva imi apare numele vechi undeva e o problema...

| SebyOp a răspuns (pentru Marycel):

Dacă tu ești acela cu aproape 500 abonați nu e nici o problemă. dacă a fost doar chestia cu abonarea aceea, nu are rost să îți bați capul, pe yt, apari public Maricel Vlogs, nu MaricelInger