| CosminAsus a întrebat:

Am o problema cam mare,am dat multe cereri de prietenie pe facebook, m-am bagat in seama cu mai multa lume si mi-a zis sa fac evaluarea identitatii.Trebuia sa bag nr meu de telefon asa ca l-am pus si a mers sa intru inapoi in cont. Dupa 2 zile iar imi cere nr de telefon dar de data asta nu acelasi numar, i-am cerut ajutor unui prieten de al meu sa-mi dea nr lui si mi-la dat am bagat codul prin sms si a mers sa intru in cont. Dupa 1 ora fb prietenului meu s-a inchis si nu a mai mers parola.Si nu stie cum sa-l inchida ca nu merge.Am incercat toate modalitatile sa resetez parola dar nu merge.Cel mai bun rasp primeste funda!

1 răspuns:
| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Faceboo iti cere condirmarea identitatii adica trebuie sa intri in cont chiar daca nu se deschide normal si trebuie sa trimiti o copie, a buletinului, certifcatului de nastere..in cazul in care numele nu este la fel si pe facebook dar si in acte vei pierde contul de facebook.