| LiazAdrian a întrebat:

Salut, TPU!
Am o problema la calculator. Ieri m-am jucat si ascultam muzica la el, si mergea sunetul. Stiu ca mi-a mai facut si in trecut probleme, dar numai stiu cum le-am rezolvat. Va rog sa ma ajutati.
Nu vreau raspunsuri de genu':
"Ti s-a ars boxele/placa de sunet"
"Cheama mesterul Manole"
Vreau un tutorial pe unde sa umblu. Tin sa mentionez, ca nu e pe mute.

Răspuns Câştigător
| herbals a răspuns:

Nici macar nu ai mentionat ca ti s-a dus sunetul. In fine, incearca sa instalezi driverul la placa de sunet.

| LiazAdrian explică (pentru herbals):

Sunt foarte fericit ca-mi merge sonorul. Insa nu m-ai ajutat, dar iti dau funda happy
PS: sunt foarte happy! ca-mi merge sunetul!

3 răspunsuri:
| Cipriaan a răspuns:

Instaleaza driverele (driverul) de la placa de sunet. Asa mi s-a intamplat si mie, apoi am reinstalat driverul si a mers.

| LiazAdrian explică (pentru Cipriaan):

Vreau sa spun, ca problema mea, a disparut! straight face Merge sonorul! happy