| Duuuuudeee a întrebat:

Am o problema la tastatura, nu-mi mai merge. Cand aprind pc beculetele se aprind dar dupaia gata, nu mai schiteaza nimic, am pus si alta tastatura si la fel, ajutati-ma va rog ca calculatoru' fara tastatura nu mai e calculator.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Da un restart. Daca tastatura e pe USB scoate-o, stai cateva secunde si bag-o la loc. Cum merge mouse-ul pe ecran cand il misti, repede, incet, putin lag (reluare)?

3 răspunsuri:
| Duuuuudeee explică:

Bun, jumate e rezolvata, am pus mufa de la tastatura in cea de mouse si vad ca merge, acum din ce cauza s-au schimbat " traiectoriile "?

| Duuuuudeee explică:

Nu e pe USB, e pe mufa de aia rotunda si mousul merge ca inainte.
icekobra = am schimbat windows-ul in ultimu timp de 1000 de ori. rezolv eu altcumva, deocamdata imi merge.

| icekobra a răspuns:

Poti sa incerci sa schimbi windowsul.