| nelyly a întrebat:

Am problema.De 2 seri trezesc cu un carcel puternic la muschii picioarelor(la incheietura) si ma doare foarte tare! Din reflex,intind piciorul dar nu am sanse! Ma doare in continuare dupa ce mi-a trecut, si cand merg simt muschiul greu! Vreau o explicatie!

Răspuns Câştigător
| NgrMdx a răspuns:

Si eu am patit asta, chiar in somn si ma trezeam din cauza unei dureri groaznice.E chiar enervant de dureros.De la o vreme nu ma mai patit-o, si nici nu vreau s-o mai patesc laughing

| nelyly explică (pentru NgrMdx):

La mine este o diferenta de 2 saptamani intre cele mai dureroase si in acelasi loc!

| NgrMdx a răspuns (pentru nelyly):

Si la mine se intampla rar, dar si cand se intampla, doare rau de tot.E ca si cum ai avea crampe, dar mult mai rau.Si mi se intampla numai la piciorul drept, la cel stang nu mi s-a imtamplat niciodata.

3 răspunsuri:
| lombardi a răspuns:

Asa sunt si eu dar pe mine ma dor muschii de la genunchi in sus, la pulpa.Si alta lume se plange de aceste dureri musculare la picioare in ultima vreme.E ciudat, parca ar fi contagios.