| Coman_Andreea_1995 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru. Se aproprie majoratul meu si as dori sa ma interesez de cateva localuri de inchiriat in Bucuresti. Eu sunt o persoana mai sociabila si mi-am facut o lista cu cine o sa vina si am ajuns la concluzia ca sunt 40 de persoane de invitat(cei apropriati ca sa zic asa.). As dori sa inchiriez un local in Bucuresti pana in pretul de 1000 de lei. Stiu este o suma destul de mica...dar nu beneficiez de o suma mai mare. 1000 lei sa ma coste inchiritatul localului... de consumatie si mancare ma ocup eu. Multumesc

1 răspuns:
| Edward13 a răspuns:

Cafe Ramayana sau Capital Plaza Hotel.
A doua varianta este mult mai modernizata si *luxoasa*, insa amandoua sunt potrivite pentru un majorat de neuitat cu un numar destul de mare de invitati si conditii foarte bune...din nou a doua varianta dispune de conditii mult mai bune! uite un site pentru mai multe idei :http://www.locatii-evenimente.ro/......-Bucuresti