| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare si va rog mult acordatimi ajutorul vostru, am casca bluetooth Bluetooth "Mono Headset BTE001" (http://sqen.ccr100.com/Product_4993.html) (Uitativa va rog si pe site ), si am telefon star 3, am primit casca fara nimic altceva decat usb`ul cu care o incarc la pc. Imi puteti spune si mie cum o conectez la telefon? va rog mult ofer funda tot ce vreti!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pornesti Bluetooth-ul la telefon, pornesti casca si ii dai cautare. Dupa ce se gasesc ii dai "pair", ca sa se lege intre ele! De obicei se tine apasat pe unul din butoanele de volum de la casca.