| xAndrei a întrebat:

am si eu o problema cu Firefox cand intru pe youtube sau in general pe ori ce site care contine videouri cand dau play la video se blocheaza browserul pana de curand nu avea nici-o problema...De ce?
Cum pot sa il fac sa mearga din nou

5 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Iti apare faza cu pop? sau ce scrie, explica mai detaliat

Răspuns utilizator avertizat
| EmsityProtocol a răspuns:

Îți recomand google chrome! E foarte simplistic, poți adăuga pluginuri utile și multe altele.Printr-un sărci pe goagăl îl gasești imediat. Dacă nu ai memorie în C:\ trebuie să formatezi diskul happy. Fundă?

Răspuns utilizator avertizat
| EmsityProtocol a răspuns (pentru xAndrei):

Da așa ești mai vulnerabil la furarea parolelor din calculatorul tău.Fă cum ți-am zis eu și o să îți meargă dacă nu formatează diskul.