| SuZuki98 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-u de cand i-am dat drumu nu stiu ce mi s-a intamplat la ecran deci toata partea de jos de la ecran acolo unele este ceasul mai precis jos in dreapta este data in care suntem asa data aia de cand am dat drumu la pc nu mi se vede toata decat pe jumate si nu stiu ce sa ii fac sa se vada intreaga, mi s-a intamplat de cand am deschis pc-u ma puteti ajuta va rog ce sa fac.Dau

2 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Reinstaleza windowsul s scricat explorel. exe

| SuZuki98 explică:

Pai mi s-a mai intamplat odata asta de fapt de 2 ori dar de la cs cand ieseam din el tot asa facea dar dupa s-a facut dar acum...