| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema cu routerul SMCWBR14-G2,cand intru pe siteul de configurare de la router,imi apare acolo Link Statusbig grinissconnected,cand dau pe connect se da refresh la pagina si tot dissconnected ramane, va rog sa ma ajutati sa il fac.

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Fa un reset general la el si apoi vezi cum merge. Ceva cu tinut apasat butonul reset 10 secunde cu el pornit, parca, vezi in manualul lui.
Sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Trebuie sa fie undeva in pagina un buton de "Apply", cauta-l si da click pe el si ar trebui sa se seteze optinea happy

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Frate,nu se uita nici drk la avatarul tau.Chucky mi-a oferit un an intens de frica crying. Probabil am fobie de papusi.Cum sa-mi fie frica de o papusa atat de dragalasa? Adica, uita-te la ea.Inocenta puuuuraaaaa. happy. Sarbatori fericite.