| iulian93vn a întrebat:

Am un cont pe youtube si de vreo luna jumate am facut parteneriat cu ei ca sa pot lua bani. Mi-am facut si un cont pe adsense asa cum se cerea... Insa am o mica problema: Cand intru pe contul de la youtube si dau pe analytics imi apare ca am momentan in cont 200 de dolari. Acum nu stiu cum as putea sa retrag acesti bani tinand cont ca pe adsense nu imi arata nici un ban... nu stiu de ce. are cineva habar de aceasta problema si ma poate ajuta?

1 răspuns:
| vreaumult a răspuns:

Inseamna ca te fura au un program care iti trec bani dai pe contul lor. Funda?