| fyt a întrebat:

as avea si eu o intrebare: Poate cineva sa-mi dea un site cu tricouri personalizate - cu material 100% poliester ( am nevoie la un concurs de gaming ), nu gasesc pe Internet si nici la mine in oras nu fac cu 100% poliester. Multumesc.

4 răspunsuri:
| fyt explică (pentru BotezanDaniel):

Multumesc de raspuns, dar as fi dorit sa aiba si o sectiune de personalizare, dar asta pot face eu mai tarziu.

| BotezanDaniel a răspuns (pentru fyt):

Cu mare placere! Sa stii ca pe Okazii in general, sunt lucruri de calitate!

| IonesculGeorge a răspuns (pentru fyt):

Eu mi-am facut singur propriul design pe https://personell.ro, a doua zi am primit tricoul.