| Cumintzel a întrebat:

cate sedinte de epilare definitiva trebuie sa faci sa scapi complet de par?

2 răspunsuri:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Cred ca este in functie de fiecare organism.
Acolo unde te epilezi, iti vor spune cei de acolo cam cate sedinte vei avea nevoie.
Peace!

| AlbertHofmann a răspuns:

Decat sa dai bani pe sedintele de epilat definitiv, iti pot spune ca exista epilare definitiva cu ulei de oua de furnici. Prietena mea a urmat sedintele de epilare definitiva, sunt groaznice de indurat mai ales daca ai o piele sensibila.Pe de alta parte din cate am auzit acest ulei chiar face minuni si nu e deloc dureros. Cu toate ca nu cunosc pe nimeni care l-a folosit, din ce m-am interesat pe forum-uri pare de incercat.