| lol2 a întrebat:

As vrea sa imi fac epilare definitiva pe piept. Cat costa? Imi poate afecta corpu? Cate sedinte se fac? Este durerost?

2 răspunsuri:
| Janin a răspuns:

Http://evasalon.ro/tarife/ nu iti afecteaza nimic, nu este atat de dureros pe cat crezi si depinde de radacina firului tau de par. Eu am facut epilare pe diferite zone ale corpului si am avut nevoie de 6 sedinte la axila si de 8 la inghinal, la picioare inca sunt la a 3 sedinta. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat. iti recomand Eva Salon pentru ca eu servicii de calitate si pretul este acceptabil in comparatie cu alte saloande de epilare definitiva din Romania.