| GoGu7 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S || si cat costa la abonament?

Răspuns Câştigător
| rocket a răspuns:

Dar de ce vrei sa ti-l cumperi la abonament? Oare nu stii ca ajungi sa platesti mai mult pe el decat ar fi, in mod normal la liber in magazine ca si Quickmobile.ro? Ia vezi aici! Trebuie sa iti marturisesc ca in privinta modelului ai ales cum nu se putea mai bine.winking

| GoGu7 explică (pentru rocket):

Ok, mersi, dar intrebam sa vad daca e mai bine la abonament sau la liber ca mie mi-a spus cineva ca cica e mai bine la abonament. Ms mult pentru ajutor.

| rocket a răspuns (pentru GoGu7):

Nu ai pentru ce. Funda?

| GoGu7 explică (pentru rocket):

Ti-am dat funda.

| rocket a răspuns (pentru GoGu7):

Multumesc happy am vazut. La ce te-ai hotarat?

| GoGu7 explică (pentru rocket):

Pana la urma mi-am luat la liber cu 15 milioane.