| 135710D a întrebat:

Daca Romania nu mai participa la Eurovision 2016, concursul mai poate sa fie vizionat pe TVR?

Răspuns Câştigător
| RoxxRoxana a răspuns:

Din cate am înțeles eu, de la tv, nu mai poate fi vizionat pe tvr.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| mihai69 a răspuns:

Slavă Domnului, NU! în sfârșit scăpăm de tâmpenia asta.

| aumih16 a răspuns:

Nu pentru ca tvr-ul are probleme mari si aici intra datoriile din 2007 si culmea de la eurovision atunci noi i-am avut reprezentanti pe cei de la todomondo cu o melodie slaba liuby liuby i love you asta pentru cine a uitat sau nu isi mai aduce aminte deci datoriile nu sunt de acum sunt din 2007 oricum nu imi place deloc situatia de la tvr simt nevoia ca astia sa fie luati la puricat fiecare trebuie aflat de ce s-a amanat atata timp plata datoriilor la acest post

| georgianadeea a răspuns:

Din pacate nu o sa se mai difuzeze pe tvr.