| David1998 a întrebat:

de ce nu pot baga aplicati, jocuri pe Nokia lumia 610, sau cum le pot baga? am facut cont pe marketplace sau cum se cheama dar n-am apucat sa-mi descarc multe jocuri pentru ca nu-mi mai merge contul si cand dau sa descarc un joc sau o aplicatie imi scrie error code 805ab406.Si mai sus de eroarea asta scrie We.re sorry, but we can.t complete your request at the moment...Dau funda big grin

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu suportă telefonul atâtea aplicații!
Pa, pa.

| David1998 explică (pentru Legiuitoarea):

Cum adica? pai am pe el 5 jocuri + youtube si facebook, in rest ce programe a avut si el cand l-am cumparat.dar are 6 gb nu are cum sa nu incapa

| Roses4us a răspuns (pentru David1998):

Si cum le-ai bagat? mie nu imi merge de nici un chip

| David1998 explică (pentru Roses4us):

Pai mi-am facut un cont din ala, cu conturi false ...etc laughing) si mi-a mers dar dupa nu sad