| Andrei900Boss a întrebat:

Salut TPU

de ce se incarca greu google chrome sau Youtube? pe NEW Firefox merge fara nici o problema dar acolo daca ma joc un joc imi trebuie Adobe dar am pe google ma rog. dar de ce? poate sa fie bug nu?

12 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

La mine merge normal Chrome
Sterge memoria si lapada-te de paraziti, foloseste adwcleaner si mereu adblock https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/

| Andrei900Boss explică (pentru cezar003):

L-am folosit, nu sa gasit nimic. poate e bug. asa ca mai era o problema la google in care imi da Youtube eroare Reload la pagina.

| cezar003 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Ai versiune noua chrome?

| cezar003 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Adwcleaner mereu gaseste ceva

| cezar003 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Nu este nici un bug este un fapt divers si se va rezolva cand rezolvi tu, nu Chrome.Nu ai decat sa stai pe firefox daca te-ai indragostit de noul look

| Andrei900Boss explică (pentru cezar003):

Googe chrome Versiunea 63.0. 3239.84 (Versiune oficială)

| cezar003 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Da,m-ai convins, dar eu nu parasesc Chrome pentru firefox nici daca i-si vopseste coada in auriu

| Andrei900Boss explică (pentru cezar003):

De fapt eu cand intru pe video-uri de pe Youtube merge hm... putin greu.

| Andrei900Boss explică (pentru cezar003):

Si pe Firefox baga viteza lol la orice video.

| Andrei900Boss explică (pentru cezar003):

De ce? dar nu conteaza a si sa nu uit am antivirus, Bitdefender nu intra orice parazit in PC happy

| cezar003 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Si eu am avut ceva probleme in ultima perioada la video, in special la filme se oprea.Firefox nu am incercat dar am sa vad in seara asta la staruinta ta happy

| cezar003 a răspuns:

Asta te va aguta mult descarca-l si fa o razie
https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/