| RODesenele a întrebat:

Deci a venit cineva la mine sa ai fac ceva la Laptop si mi-a sa apas pe G.T.A.Vice-City si erea pe rezolutie mica si mi-a zis sa ai fac rezolutie pe tot ecranul si eu i-am dat o rezolutie cand intra in joc se intorcea invers imaginea si la lasat sa il fac jocu, si eu am bagat inca cateva instalari ale jocului si tot invers erea imaginea asa ca am zis sa ai bag windows dupa ce i-am bagat windows nu aveam drivere pentru acest Laptop asa ca am decis sa ai bag alt windows dar nu mai mergea tastatura asa ca am dat in my computer >- E:\Windows XP si am asteptat cateva minute si mi-a aparut sa ai fac partitiile asa ca l-am scos din priza si dupa cand l-am deschis erea imaginea neagra cum ar fi un monitor/display inchis. Ce credeti? Daca s-a ars cum il pot conecta la un monitor? Cel mai bun raspuns primeste funda!

8 răspunsuri:
| RODesenele explică:

Scuzati greselile gramaticale dar m-am cam grabit.

| TheByTzA123 a răspuns:

Salut,
s-ar putea sa se fi pierdut cateva date prin fluxul de download, dar uite un link la gta vice city bun
http://kickass.to/gta-vice-city-full-pc-game-t425941.html
BAFTA! funda?

| RODesenele explică (pentru TheByTzA123):

Eu am zis ca nu se mai vede deloc display-ul cand deschizi PC.

| RODesenele explică (pentru RODesenele):

Este negru tot straight face.

| RODesenele explică (pentru RODesenele):

Ar fii trebuit sa citesti toata descrierea ca sa dai comentariu.

| TheByTzA123 a răspuns:

Pai daca esti boot; cum ba sa-l scoti din priza asa ca iti vine tie? pfoai copil noob _)_

| RODesenele explică (pentru TheByTzA123):

Si daca se oprea curentul in timpul ala nu era tot aia?

| RODesenele explică (pentru TheByTzA123):

Daca se oprea curentul in timpul ala nu era tot aia?