| glodbogdan a întrebat:

Deci, sunt in clasa a-IX-a profil Filologie si vreau sa ma gandesc la timp ce facultate voi urma! Mie mi-ar place academia de politie dar, nu stiu daca pot intra. Cand eram mai mic(2-3 ani) am fost operat la cap si nu stiu daca asta va influenta cu ceva la admitere!
P.S! Care e inaltimea minima pe care trebuie sa aiba cineva pentru a intra (eu am 1, 63) Cred ca as mai putea creste pana la cel putin 1, 75!
Intrebarea ar fi : Influenteaza cu ceva operatia suferita cu admiterea la academie?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ExpertMen a răspuns:

1.75 inaltimea minima. Daca ai conditie fizica foarte buna nu conteaza ca ai fost operat.
Succes