| FuturePlayerFootball a întrebat:

Fac sala de 6luni si aproximativ 2-3saptamani si as dori sa iau proteine deoarece as vrea sa mai maresc greutatile. Eu ridic la biceps cu gantera(ciocane) 16kg si la impins la piept pe plan orizontal fac cu 20 pe o parte si bara de 20kg(20x2+20=60) si as dori sa pun mai mult gen sa fac ciocane cu 20kg intr-o mana si la piept sa pun undeva pe la 75-80kg. Am auzit ca sunt bune proteinele Protein While, dar sunt multe tipuri de asa ceva si nu prea ma pricep, nu as vrea sa iau steroizi sau creatina. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"while"? vrei sa spui "whey", care inseamna proteina din zer...

| FuturePlayerFootball explică:

Am uitat sa mentionez, am varsta de 16ani si 6luni, 172cm si 64-65kg(nu am burta, doar putina grasime, dar eu nu fac cardio sau picioare deoarece fac si fotbal)