| mtrix a întrebat:

îmi puteti da câteva sfaturi pentru examnul auto -orasul?

5 răspunsuri:
| Deeiutss a răspuns:

Trebuie sa fii cat mai sigur/a pe tine. Indiferent cate emotii ai trebuie sa le stapanesti si trebuie sa arati ca esti calm/a si pregatit/a pentru diferite situatii. Iti dai seama ca daca te vede politistul ca te pierzi cu firea si sovai va considera ca nu esti pregatit/a. Nu uita sa dai mereu prioritate, te pica direct daca nu respecti chestia asta. Si mereu sa te uiti in oglinzi, sa vada ca te asiguri din toate partile. Cam asta e, mare atentie si incredere. Succes!

| papuciirupti a răspuns (pentru Deeiutss):

In completarea ta il sfatuiesc ca dupa ce isi pune centura sa spuna: puneti-va centura o sa decolam' rolling on the floor))))

| Deeiutss a răspuns (pentru papuciirupti):

rolling on the floor

| papuciirupti a răspuns (pentru Deeiutss):

Asa a facut o cunostinta de a mea, idiot omu, smecheras, la care ala: decupleaza centura ca am aterizat si l-a picat rolling on the floor))

suntserios
| suntserios a răspuns:

Belesti ochi la semne si pietoni, esti sigur ca iti cunosti masina si cere instructorului sa mergi macar odata prin zona prin care se da examenul