| alex94ang a întrebat:

In curand vin in tara si am nevoie de internet pe cartela prepay, daca se poate nelimitat. Am nevoie doar pentru o luna. Cine stie operatori te telefonie mobila care ofera astfel de servicii, sa-mi lase un link sau ceva. Ofer funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Daca esti pe abonament s-ar putea sa ai net nelimitat daca esti pe cartela vei primi niste MB cate iti vor fi suficenti o luna.
Eu nu i-am consumat niciodata pe toti!winking
In caz ca-i consumi iti mai poti cumpara cativa cu 1-2 euro.
Te pup, pa pa! :*

| alex94ang explică (pentru Latinmoon):

Nu am ce abonament sa imi fac pentru 3 saptamani. Am citit ceva despre cartela frog, internet nelimitat prin serviciul web'n'walk, sau ceva de genu. Nu stiu daca imi mege pe smartphone sa accesez skype sau facebook. Multumesc!

| Latinmoon a răspuns (pentru alex94ang):

Facebookul iti merge foarte bine nu iti fa grij!
Cat despre Skype nu stiu dar s-ar putea sa mearga bine si el.

| alex94ang explică (pentru Latinmoon):

Aha. Mersi mult!winking

| Latinmoon a răspuns (pentru alex94ang):

Iti multumesc si eu pentru fundita! puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| claudinho18 a răspuns:

Toti operatorii au astfel de servicii. Vodafone, Orange, Cosmote, Zapp, Romtelecom. Uite de exemplu la Vodafone o cartela de 9 euro (pentru o luna) ai 2 Giga intre orele 07.00 si 00.00 si 4 giga intre 00.00 si 07.00.Mie unul imi consuma cam un MB pe minut, folosesc 2 browsere in acelasi timp si youtube pornit.Depinde de ofertele operatorilor.Cred ca la abonament e nelimitat dar nu stiu daca poti face pe o luna abonament.