| BIack a întrebat:

Mi-am conectat la calculator monitorul si televizorul. Dar la pornire imi apare doar pe televizor pana la pornirea windowsului.Cum fac sa il mut sa porneasca pe monitor?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ii dai setare la placa video, pe clone desktop, si iti va merge in acelasi timp si pe TV si pe LCD/monitor.

| BIack explică (pentru anonim_4396):

Da imi merg in acelasi timp, da doar la pornire imi merge pe televizor

| anonim_4396 a răspuns (pentru BIack):

Ti-am explicat, daca ai setat pe clone desktop ar trebui sa mearga de la inceput.

| BIack explică (pentru anonim_4396):

E pus pe clone desktop, dar pana porneste windowsul monitorul e negru

| anonim_4396 a răspuns (pentru BIack):

Nu stiu ce nu functioneaza bine, posibil incarca un port mai repede ca celalalt, incearca sa inversezi porturile hdmi/vga sau ce ai tu, si poate, poate va vrea cum doresti tu.
Multa bafta!