| KHABUL a întrebat:

Mi s-a bulit mufa de la microfon, si mi-am cumparat un adaptor. l-am bagat in mufa verde a pc-ului si mufele de la casti in el, castile merg dar microfonul tot nu merge. Ce pot face? pe skype imi arata cum ca ar merge da nu ma aud astia. Funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cea roz, cui i-o lasi?

| KHABUL explică (pentru anonim_4396):

Pai adaptorul are o mufa cu cui, si doua cu gaura. cea cu cui unde trebuie sa o bag?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KHABUL):

Cu ce ma?happyrolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica ce cui ma?laughing ca nu inteleg.

| KHABUL explică (pentru anonim_4396):

Ma cum sa iti explic, mufa are un **** de metal care in bagi in "gaura " pai la ala ii zic eu cui. daca stii o rezolvare zi ***

| anonim_4396 a răspuns (pentru KHABUL):

Sefule capatul este roz, adica cel din cauciuc? sau care este roz sau negru sau ce culoare are?