| tigru89 a întrebat:

Nu imi merge deloc youtube mozilla firefox si cand dau play si dupa 2-3 sec si imi apare An error occurred please try again later. Am facut update Adobe Flash Player si Showcave etc. Tot nu imi merge..Stie cineva despre ce vorba? Multumesc Anticipat. FUNDA

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Foloseste chrome sau explorer. eu am renuntat de mult sa mai instalez in calculatoare Firefox

| tigru89 explică (pentru gelu1970):

Da stiu dar vreau sa rezolv problema in mozilla firefox

| gelu1970 a răspuns (pentru tigru89):

Ok. e o problema de protectie. nu e mare filozofie, insa daca iti explic nu stiu daca o sa reusesti. daca vrei instaleaza team si in doua minute cred ca se rezolva. ai windows 7 sau 8 cred...

| tigru89 explică (pentru gelu1970):

Windows 8.1

| tigru89 explică (pentru tigru89):

Da si am Team Viewer

| gelu1970 a răspuns (pentru tigru89):

Scrie id sai pass

| tigru89 explică (pentru gelu1970):