| RatuscaCeaUrata a întrebat:

nu pot sa ma conectez la wireless router TP-LINK_10A32A nu stiu ce are, imi apare semnu ala galben big grin l-am instalat i-am facut tot, cu tot cu instructiuni, cine ma poate ajutaaa? va rog

3 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Pai daca iti arata semnul ala jos in bara inseamna ca nu te lasa sa intri pe net deoarece nu ai facut ceva bine
scrie in browserul tau 192.168.1.1 si scrii admin si la username si la pass apoi ai ordinea in functie de router daca l-ai cumparat sau l-ai primit uiatate in manula si fa ce scrie acolo pas cu pas cu siguranta nu ai scirs ceva bine

| RatuscaCeaUrata explică:

Scuze routerul este TL-WR340G