| Gmcc a întrebat:

Problema la instalat mess! Downloadat de pe siteu lor si imi apare eroarea NSIS Error si mai jos Error launching installer! help me funda!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

INSTALARE Yahoo! Messenger v 11.5.0.155 [OFFLINE] [18.3 MB / Windows All] - http://fbx.ro/ksdk5e1em7c76qg8
Succes! (asta merge)

| T7uk a răspuns:

Messengerul 11 are niste erori mie nu mi se instala in PC imi zicea ca nu are suficient spatiu dar aveam 160 GB liberi mai bine cauta o versiune mai veche 9.5 sau 10 iti recomand

| ioanasilaghi94 a răspuns:

Downloadeaza-l dupa hippo file, eu de acolo il am