| Radu_8119 a întrebat:

Am instalat windows-ul de maxim 30 min si acum nu mai pot instala nici un program, imi da eroarea: NSIS Error: Error launching installer...
Cum se poate rezolva?

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Incearca sa descarci programele de pe net in alt folder, de ex pe desktop.si iti va merge sigur

4 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Softurile de la placa de bază şi placa video le-ai instalat?

| Radu_8119 explică (pentru AdiSR):

Da, tot am instalat, chiar le-am instalat de 2 ori sa fiu sigur ca s-au instalat complet.

| AdiSR a răspuns (pentru Radu_8119):

De două ori? Sper să n-ai surprize din cauza asta. Dacă ai reuşit să instalezi placa de bază şi nu reuşeşti restul cred că o fi din cauza programelor.

| Radu_8119 explică:

Mda...ai inteles gresit.
Nu windowsul s-a instalat in 30 min, ci inainte cu 30 min s-a terminat instalarea.