| AnOnImuSS1 a întrebat:

-recent ma uitam pe telefon la un film online, s-a blocat imaginea si apasam pe ecran aiurea..si mi s-a descarcat un virus automat ..am incercat cam toate antivirusurile dar in zadar aveti vreo idee cum pot sacpa de el?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii ca este virus? Poate aplicatia cu care vizionai s-a blocat. Da-i o revenire la setarile din fabrica.

| Seby_Damian_1997 a răspuns:

Intrii la setari si ii dai resetare din fabrica.

| piticull a răspuns:

Resetare setari din fabrica.

| AnOnImuSS1 explică (pentru piticull):

Degeaba am resetat telefonul si nu am scapat de virus. :/

| iustyn1992 a răspuns:

Descarca... 360 security ...de pe google si dai un repair.

| AnOnImuSS1 explică (pentru iustyn1992):

Pai cand deschid ori ce fel de aplicatie, imi baga la reclame de ma satura. si nu stiu ce sa mai fac. am incercat toate antivirusurile care au fost evaluate ca cele mai bune. degeaba.