| Ionutz_1335 a întrebat:

..saptamana vitoare vreau sa imi iau niste boxe...am de ales intre 2 sisteme ce m-ati sfatui sa iau logitech z2300 sau Genius 5005 care credeti ca este mai bun si scoate bassul mai tare?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Eu zic sa iei logitechul. Pentru muzica e suficient un sistem 2. 1. Deasemenea am vreo 2-3 prieteni cu 5005 si toti le-au avut in service, s-au ars foarte repede. Eu zic sa le asculti pe fiecare in parte, si sa te convingi.
PS: Toate au puncte in plus si puncte in minus.

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Daca vrei bass ia logitechu
daca vrei muzica la volum mediu ia geniusu.

| Choco a răspuns:

Logitech. am avut genius si mi s`au strikt dupa prima saptamana

| TropicalStorm a răspuns:

Logitech Z550winking daca vrei sa tii vecinii departe de tine ia-ti asa ceva big grin