| Feitan a întrebat:

stie cineva un WesternUnion prin apropiere de Drumul Taberei?

7 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Sunt șanse mari să fie închise majoritatea, eu am umblat la greu după o bancă(înainte de pandemie cu o săptămână) pentru un transfer și până la urmă am renunțat la western și am mers la alta și am platit comision de nevoie, daca atunci erau închise, acum e și mai probabil...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai pus intrebare acum 28 minute si nu ti a raspuns nimeni.

in 28 minute cautai de 20 ori pe site la ei si de vreo 30 ori pe google maps si aflai deja

| Feitan explică (pentru suntserios):

Daca scrii WesternUnion pe google maps imi da cateva rezultate la care am fost zilele trecute si erau inchise din cauza corona, du-te fa pe desteptul in alta parte.

| suntserios a răspuns (pentru Feitan):

Incearca sa nu fii arogant cand nu esti in stare nici sa folosesti netul

http://locations.westernunion.com/....../bucharest

| Feitan explică (pentru suntserios):

Eu sunt arogant? Nu te-a pus nimeni sa raspunzi, oricum se vede ca nu ai inteles intrebarea. Crezi ca nu stiu sa caut o lista cu banci cu Western? intrebarea e care mai sunt deschise si care nu, ca pe interenet nu se actualizeaza daca mai sunt sau nu deschise.

| suntserios a răspuns (pentru Feitan):

Daca nu vroiai sa primesti raspunsuri care nu iti convin nu trebuia sa mai pui intrebarea

| andrey076lll a răspuns:

Iuliu maniu 75-77.