| anonim_4396 a întrebat:

sunt in clasa a 8-a, maine dau simulare la matematica si vreau sa imi spuneti ce trebuie sa invat.

DAU FUNDA + VOT

5 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Simulările se dau în martie, la ce fel de școală ești tu? laughing

| Cianura2k16 a răspuns (pentru Gonrax):

Simulare pentru examen

| Cianura2k16 a răspuns (pentru Gonrax):

Simularea pentru examen

| Gonrax a răspuns (pentru Gonrax):

Asta am zis și eu, simulările se dau în martie, nici nu ai ce materie să faci până în octombrie ca să dai simulările acum. Examenul când îl dai?

| Gonrax a răspuns (pentru Cianura2k16):

Asta am zis și eu, simulările se dau în martie, nici nu ai ce materie să faci până în octombrie ca să dai simulările acu. Examenul când îl dai?