| Derbedeu24 a întrebat:

Vreau sa imi bag si eu un videoclip pe telefon am downloadat doua videoclipuri le-am bagat pe tel copy paste imi apare dar cand dau pe ele imi zice Neacceptat iesire... Ce trebuie sa fac va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Telefonul tau nu suporta avi. trebuie sa le transformi in 3gp
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-3GP-Video-Converter.htm

| Derbedeu24 explică (pentru benny):

Frate da-mi id tau sa iti dau teamu ca eu habar nu am sa transform in 3gp iti dau si funda

| Derbedeu24 explică:

AM LG kp500 cookie

| Derbedeu24 explică:

Frate da-mi id tau de mes sa vb calumea nu aici ca...

| Derbedeu24 explică:

Man eu am rezolvat-o doar ca nu se aude melodia din videoclip of ce trebuie sa fac sad?