| eddyeduard a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o betoniera si trebuie sa aleg intre Limex si Stern,imi puteti da un sfat care este mai buna dintre cele doua, dau fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua sunt la fel. Duce si nu duce, depinde cat de mult faci in betoniera.Eu cu una am stricat-o din prima saptamana pentru ca am umplut-o ca un neghiob. Faceti mortar mai cate putin in ea sa aiba putere motorul sau sa nu se indoaie dracu ceva pe acolo, ca sunt facute numai din tabla.