| puscahoreangaion a întrebat:

SALUT TPU,
vreau sa stiu daca lista generala cu programul ASLOC care deserveste asociatiile de locatari, ma refer la calcul intretinere, difera de calculul intretinerii la asociatiile de proprietari sau si aceste asociatii de proprietari folosesc la listele de intretinere tot PROGRAMUL ASLOC?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este acelasi program pentru ambele tipuri de asociatii, de altfel asociatiile de locatari trebuiau sa se transforme in asociatii de proprietari.