| SorinELoo7 a întrebat:

Ziceti-mi si mie site-uri online cu sisteme audio, ca vreau sa-mi cumpar. O funda pentru cele mai bune site-uri si explicite!

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce vrei sa cumperi, mai exact? Eu cind aud "sisteme audio" ma pot gindi si la amplificator cu lampi de 20.000 RON si boxe de 15.000 RON - nu incepeti cu "omul nu vrea sa isi faca discoteca" - ce am mentionat sint preturi medii pentru sisteme audio destinate audiofililor.

| SorinELoo7 explică (pentru KodrutZ):

Eu as vrea un sistem audio Logitech X530.

| SorinELoo7 explică:

Mai am o intrebare: la modelul Logitech X530 nu se poate regla manual bassul si inaltele+medii? explicati-mi si mie cum sta treaba.

| KodrutZ a răspuns (pentru SorinELoo7):

Cam greu de gasit 530 zilele astea. Eu am X230, din pacate asta chiar a disparut de pe piata, erau super la pretul lor. Ai control de bas pe woofer. Inalte-medii, pentru asta ai EQ. Oricum, daca vrei sa se auda decent, lasi basul la maxim 25-30% pe controlerul de pe woofer si ii dai din EQ, altfel se aude o aiureala infundata cu latenta foarte mare.

| diminutiv a răspuns:

Emag, Evomag, CEL etc.