| Flash237 a întrebat:

Salut,

Trebuie sa trag un cablu de internet din living pana in camera mea, o distanta de vreo 6-7 metri,doar ca vreau sa il duc pe sus si sa il prind de perete ca sa stea fix si sa nu deranjeze; as avea nevoie de o solutie de prindere care sa NU fie permanenta, orice in afara de scoci, pentru ca acesta strica vopseaua. Orice sugestie e bine venita! Zi faina.

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Ai coloane de plastic cu adeziv.
Usor si rapid

| koko3475 a răspuns:

Sunt tuburi de mascare adezive si sunt foarte inguste. De 1 centimetru. Acelea nu strica vopseaua.

| valen71n a răspuns:

Descriere

Clema Alba cu banda autoadeziva si montare cu soricel pentru prindere cabluri sau furtun.

Aceste cleme se pot monta pe orice suprafata prin lipire, nu mai este nevoie sa dai gauri in pereti.

Prinderea cablului se face cu soricel iar dimensiunea este ajustabila.

Dimensiune clema 20 mm X 20 mm https://www.19l.ro/wp-content/uploads/2017/05/File_000-1.jpeg

| valen71n a răspuns (pentru valen71n):

Acesta este site-ul. Ma bucur daca ti-am fost de ajutor! https://www.19l.ro/produs/clips-prindere-cablu-sau-furtun/