| kenttdi a întrebat:

Salut, trebuie sa trimit un pachet dar eu nu am mai trimis niciunul pana acum.
L-am împachetat si trebuie sa il trimit prin fan courier, știți cumva daca trebuie sa scriu adresa sau ceva pe el?
Eu am vazut ca lipeste agenția o factura.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipesc ei un AWB cu datele date de tine prin telefon sau online

| kenttdi explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Contactează fun curier; intră pe site-ul lor pentru că găsești multe detalii în legătură cu trimiterea de colete. Iar dacă nu te descurci, sună-i în zilele și orele lucrătoare.