| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, stie cineva daca pe pc garage sau pe eMAG vor fii reduceri de black friday?
Daca da cam cat ar fi la electronice si componente pc?

1 răspuns:
| Ohaithar a răspuns:

Toate magazinele au reduceri de Black friday, dar nu sunt chiar cum crezi tu. Prețurile cresc considerabil la începutul lunii Noiembrie, Ca după aia să fie prețul scăzut până la prețul care a fost în septembrie. Singurele mărfuri care au reduceri mari sunt cele de reducere de stoc, produse care nu se mai produc, sau produse care sunt la final de generație.