| iakelclaudiu a întrebat:

Salut,
Vreau sa trimit un colet in tara cu plata ramburs, iar destinatarul doreste colet cu verificare continutului coletului la primire, dupa care sa dea banii.
Am intrebat la FanCourier si mi s-a spus ca ei nu au acest serviciu.
M-am gandit la Nemo Express, dar inca nu am primit raspunsul.
In caz ca nu permit nici ei, imi spuneti va rog o firma de curierat rapid care sa aiba acest serviciu de verificare a coletului la primire.
[Nu conteaza daca acest lucru implica taxe suplimentare]

Răspuns Câştigător
| iChaz a răspuns:

Urgent Curier -> http://www.urgent-curier.ro

sau

Posta Atlassib (da' trebuie sa aiba si el acolo agentie).