| GeorgeMihai a întrebat:

A mai pățit careva așa ceva? Și dacă da, are idee de la ce ar fi și ce este de făcut pentru a remedia această problemă? Mulțumesc!

https://www.youtube.com/watch?v=uYkQt90Zt_g

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mesajul este foarte clar!
Spune asa: "Acest continut nu mai este disponibil!"
Acest mesaj iti apare cand doresti sa vezi o postare care a fost intre timp stearsa definitiv, sau re-editata de propietar cu selectarea stricta de vizionare, din care tu nu faci parte.

| GeorgeMihai explică (pentru Violleta2022):

Păi okay, dar nu înțeleg de ce nu merge să mă deconectez de pe laptop? Știi vreo soluție?

| Violleta2022 a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Trebuie practic sa inchizi aplicatia, prin mers la triunghiul din coltul aplicatiei si selectat "Log out"

| GeorgeMihai explică (pentru Violleta2022):

Am dat click de nenumărate ori pe respectivul triunghi întors și nu mi se încarcă acea bară cu opțiuni de unde pot să mă deconectez.

| Violleta2022 a răspuns (pentru GeorgeMihai):

In cazul asta, este o problema cu laptopul tau, nu cu faceBook-ul.
Da-i un "shut down" or "sign out" si inchide-l fortat, de la buton, tinandu-l apasat 10 secunde.
Lasa-l inchis 2-3 minute sa fii sigur ca s-a inchis de tot, apoi redeschide-l si s-ar putea sa functioneze normal.

| GeorgeMihai explică (pentru Violleta2022):

Nu merge, tot așa îmi face.

| Violleta2022 a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Roaga un prieten care se pricepe sa se uite la laptop, sau du-l la un centru de reparatii, ca-i posibil sa au un virus care ti l-a blocat.

| GeorgeMihai explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc frumos! Acum am venit de afară și când am deschis Facebook-ul, a mers să mă deconectez. Dacă vrei, îți las adresa de Facebook să mai ținem legătura. Ce zici, ți-l las?

| Violleta2022 a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Nu-i nevoie...
Ma gasesti aici, daca ai nevoie de mine!

| GeorgeMihai explică (pentru Violleta2022):

Ok