| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

Am doua laptopuri: Laptop Asus X51R-AP039 Centrino Duo T2080 1.73GHz, 512MB, 80GB( Defecte:
-ecran spart;
-mufa de incarcare defecta;
-se incalzeste rapid;
-baterie defecta)
Si
Laptop HP 650 cu procesor Intel® Celeron® 1000M 1. 8GHz, 2GB, 500GB, Intel® HD Graphics, Linux (defectele sunt la fel ca ale celuilalt).
Cat as lua pe ele?

1 răspuns:
| manuemanoil a răspuns:

Stii ce sa faci ca sa nu se mai incalzeasca repede? Scoatei proful din venitolator si va fi ca nou. Si bateria va scade din pret vreo 200 de lei. Eu zic ca maxim 200 -300 lei.