| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am nevoie de cateva informatii legate de un server de metin2.
1. Am auzit ca daca nu am licenta e ilegal sa tin un server de metin2, e adevarat?
2. Daca e adevarat, cum fac rost de o licenta?
3. Ce OS este recomandat pentru un server de metin2 si care sunt cerintele minime pentru unul care sa mearga perfect.
4. Ce firme din Romania hosteaza servere de metin2 si la ce preturi?

Răspuns Câştigător
| Chrome_1943 a răspuns:

1. Nu cred ca este ilegal. Am vazut multi copii care aveau servere big grin
2. Nu cred ca iti trebuie licenta rolling on the floor
3. Windows XP; Memorie Ram 6 GB; Procesor Bun big grin
4. Toate hosturile cred big grin

Funda

1 răspuns:
| Anonim a răspuns:

###SonyMt2###PVM-PVP
-Level 250 - Rate 500% ( Weekend 1.000% )!

Mult așteptatul client SonyMt2 - Winter Holiday tocmai a adăugat la download!

Ce noutăţi vă aduce acest client?
- O interfaţă nouă (Map1);
- O nouă frizură default pentru fete;
- Noi mount-uri;
- Noi costume şi arme cu design specific Crăciunului;
- Design schimbat la unele iteme;
- Emoţie "speciala" readăugată;
- O emoţie nouă: Facepalm;
- Un efect nou pe arme şi respectiv efecte schimbate pe unele armuri;
- Harta noua "Christmas Land";

În perioada următoare vom da start evenimentului şi respectiv hărţii de Crăciun în care veţi descoperi multe lucruri interesante.
Descarcă-l acum și intră în luptă alături de prietenii tăi! http://www.sonymt2.ro/sv/descarcari

Cu stimă, Echipa SonyMt2.