| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu o imprimanta Lexmark x2670.cartusele sunt de unica folosinta, prima data l-am schimbat pe cel negru cu unul care se poate umple si a mers foarte bine l-am incarcat de mai multe ori. Acum insa mi-a aparut ca nu mai pot sa printez pentru ca nu mai am cerneala color.Deci am schimbat si cartusul color cu unul nou, ce se poate incarca. Insa la acesta imi spune ca nu e compatibil. Acum am cartus negru 14A si color 15A, cumparate din acelasi loc si nu inteleg de ce nu il recunoaste pe acesta color! Cum pot rezolva problema? please help dau funda!

1 răspuns:
| Liviu_Voda_1963 a răspuns:

Descarca,driverul de pe siteul producatorului, din nou si o sa mearga.